Partnerup is een organisatie die kijkt naar de behoefte van een organisatie. Wij denken in oplossingen en richten ons op jouw bedrijfsproces.

Over ons

Ons merkverhaal

Partnerup denkt in oplossingen en we richten ons op jouw bedrijfsproces. Zo helpen we je stapsgewijs een intelligente infrastructuur te ontwerpen, te implementeren en te onderhouden. En openen we de deuren naar een veilige, digitale en succesvolle werkomgeving. Het is een streven om ICT trajecten van uiteenlopende complexiteit op zo’n manier te realiseren, dat support tot een minimum wordt gereduceerd.

Bij Partnerup regelen wij het ICT beheer, onderhoud en kunnen wij proactief handelen dankzij constante monitoring van servers en systemen. Dit allemaal, om voor jouw bedrijf een optimale IT infrastructuur neer te kunnen zetten.

Partnerup is gevestigd in Oldenzaal en biedt ICT beheer in Twente en in overleg zijn er ook buiten Twente mogelijkheden voor beheer en ondersteuning op ICT gebied. Wij onderscheiden ons als ICT beheerder in Oldenzaal door onze persoonlijke, vlotte en transparante manier van werken.

Stilstand is achteruitgang en in deze tijd geen optie meer. Wendbaarheid en schaalbaarheid zijn tegenwoordig vereist om bedrijfsprocessen te waarborgen. Wij helpen je als partner graag op een transparante manier!

Business versnellers

Wij bedenken, bouwen en beheren krachtige en essentiële IT-systemen
Systemen die zijn afgestemd op de business behoeften van jou

Hierdoor creëren wij veiligheid, voortgang en voorsprong
Alleen een sterk en doortastend co-makerschap maakt dit mogelijk

Samen…
Gaan we elke uitdaging aan
Zijn we vastberaden om te versnellen
En houden we ons aan afspraken

Wij willen…
Samen excelleren in voorsprong

Wij zijn…
PartnerUp
Business versnellers

Plan een proefrit

Hoe we te werk gaan

bedenken

bedenken

Zekerheid creëren met bestendige IT-systemen.

Contact

beheren

beheren

Met waardige IT-toepassingen telkens een stap verder zijn dan de rest.

Contact

bouwen

bouwen

Samen excelleren in snelheid, groei en co-makerschap.

Contact

Ons team

Hele snelle mensen

Roy Schoppink

Directeur / eigenaar

0541 200021 roy@partnerup.nl

Christiaan ten Voorde

Directeur / eigenaar

0541 200028 christiaan@partnerup.nl

Sandor Pots

Manager Operations

0541 219021 sandor@partnerup.nl

Bjorn Jansen

Manager Techniek

0541 200029 bjorn@partnerup.nl

Carien van der Kolk

Office Manager

0541 200020 carien@partnerup.nl

Carlo van Leeuwen

Lead Support Engineer

0541 200020 carlo@partnerup.nl

Joost Beijerink

Project Engineer

0541 219062 joost@partnerup.nl

Jasper Jansen

Junior Project Engineer

0541 200020 jasper@partnerup.nl

Glenn Bloemhof

Cyber Security Specialist

0541 200020 glenn@partnerup.nl

Ricardo Kroes

Junior Support Engineer

0541 200020 ricardo@partnerup.nl

Daimy de Groot

Junior Support Engineer

0541 200020 daimy@partnerup.nl

Elmar Schoppink

Junior Support Engineer

0541 200020 elmar@partnerup.nl

Klaar voor de volgende versnelling?

Schakel naar Partnerup!